top of page

לא נמצאו תוצאות מתאימות

הנדסת איכות

רס הנדסת איכות מוסמך ICQE מקנה לכם תעודת מומחה בתחום האיכות הכולל ארגז כלים מקצועי לעבודה בתעשייה. תוכנית הלימודים כוללת הקניית ידע מקיף של כל שלבי פעילות הבטחת האיכות החל משלב הפיתוח ועד שלב גריטת המוצר. הקורס בחסות האיגוד הישראלי לאיכות בתום הקורס ניתן לגשת לבחינות ההסמכה לתעודת Israeli Certified Quality Engineer מטעם האיגוד הישראלי לאיכות.

 הנדסת איכות

יצירת תוכן לניו מדיה

יוצר תוכן לניו מדיה הוא מקצוע חדשני ומגוון המתמקד ביצירת תוכן דיגיטלי להפצה בפלטפורמות מקוונות כמו רשתות חברתיות, אתרי אינטרנט, בלוגים, ערוצי וידאו ויישומים שונים. יוצרי תוכן לניו מדיה מתמחים ביצירת תוכן שמותאם לקהלים ספציפיים, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים וטכניקות שיווק דיגיטלי.

העבודה של יוצר תוכן לניו מדיה מתחילה בהבנת הקהל והפלטפורמה שאליהם מיועד התוכן. הם מבצעים מחקר מקיף על המגמות העכשוויות, תחומי העניין של הקהל והאסטרטגיות הטובות ביותר להגעה למספר גדול של אנשים. לאחר מכן, הם מפתחים רעיונות לתוכן יצירתי, מעניין ומעורר השראה, שמתחבר בצורה אותנטית לקהל היעד.

תהליך היצירה כולל כתיבה, צילום, עריכה ועיצוב גרפי, תוך שילוב של אלמנטים כמו טקסט, תמונות, וידאו ואנימציות. יוצרי תוכן לניו מדיה משתמשים בתוכנות עריכה כמו Adobe Premiere Pro, Photoshop ו-After Effects כדי ליצור תוכן מקצועי ואיכותי. הם צריכים להיות בעלי מיומנויות טכניות גבוהות, לצד יכולות קריאייטיביות וחדשניות.

יוצרי תוכן לניו מדיה חייבים להיות גמישים ומוכנים לעדכן את התוכן שלהם בהתמדה, בהתאם למשוב מהקהל ולמגמות משתנות. הם נדרשים לעיתים קרובות לעבוד תחת לוחות זמנים צפופים ולנהל מספר פרויקטים במקביל. יכולת לניהול זמן וארגון הם חיוניים להצלחה במקצוע זה.

לסיכום, יוצר תוכן לניו מדיה הוא מקצוע מרתק שמשלב בין יצירתיות, טכנולוגיה ושיווק דיגיטלי. הוא מאפשר למספר סיפורים להגיע לקהל רחב בצורה אינטראקטיבית ומיידית, ומציע הזדמנויות רבות לפיתוח קריירה בסביבה דינמית ומשתנה.

 יצירת תוכן לניו מדיה

אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ממלא תפקידים עצמאיים בתחומים: תכנון עיצוב, בנייה ופיקוח בשטח. הנדסאי אדריכלות משתלב בעבודה בתחומים אלה במוסדות ציבור ,מוסדות ממשלתיים ועירוניים, בוועדות לבניין ערים, במשרדי תכנון וכן כעצמאיים.
הלימודים במגמה מיועדים למועמדים המעוניינים לעסוק במקצוע דינאמי, מתפתח וטכנולוגי, שיש בו מרחב ויצירתיות מגוונת. המועמד חייב להיות בעל חוש אסתטי ובעל כושר ארגון ויכולת קליטת ידע טכני.
מטרת הלימודים היא הכשרת בעל תפקיד עצמאי בתכנון אדריכלי של בניין והדגשיו הפונקציונאליים והצורניים.
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים הרשום בפנקס הנדסאים רשאי לתכנן תכנון אדריכלי של "מבנה פשוט" כהגדרתו בחוק התכנון והבנייה, שנועד למגורים, למלאכה ו/או לאחסנה ,וכן מבנה יביל (כלומר נייד). הכל בהתאם למצוין בתוספת הראשונה לחוק המהנדסים והאדריכלים.

אדריכלות ועיצוב פנים

אוטוטק עד 3500 קג מנהל מקצועי

קורס אוטורוניקה רכב קל מכשיר את העוסקים במקצוע לקבלת כתב הסמכה לניהול מוסך לרכב קל עד 3,500 ק"ג בנוסף הוא מקנה ידע וכלים מקצועיים בניהול המוסך. הקורס מכין את הלומדים לבחינות העיוניות והמעשיות במשרד התחבורה.

אוטוטק עד 3500 קג מנהל מקצועי

אוטוטרוניקה מתקדמת לבעלי נסיון

קורס אוטוטרוניקה מתקדמת ברשת מכללות עתיד מקנה לסטודנטים מיומנויות וידע מקצועי, הנדרשים על מנת לבצע פעולות מרכזיות ברכבים.
בין אלו נכללים בדיקות לאיתור תקלות, לאחזקת ותיקון מערכות מכונאות, חשמל ומיזוג אוויר בכלי רכב מנועיים.
בוגרינו זוכים במקצוע מבוקש ומשתלבים במהירות בשוק העבודה.
קורס אוטוטרוניקה מתקדמת מאפשר לסטודנטים ללימודי המשך בענף הרכב כגון הסמכת אוטוטק, קצין בטיחות
בתעבורה , שמאות רכב בוחן רישוי, רכב הברידי חשמלי ועוד.

אוטוטרוניקה מתקדמת לבעלי נסיון

אופיס והכרת המחשב

הקניית ידע תיאורטי ומעשי בסיסי המאפשר לסטודנט לדעת להפעיל ולהשתמש ביישומי מחשב ואינטרנט באופן שיסייע בלימודיהם ובעבודתם. רכישת מיומנויות הכוללת שימוש בכלים לשם איסוף ידע ומידע. הכרת עבודה בסביבת חלונות, ניהול קבצים, עזרים שונים שימושים לעבודה בין יישומים שונים.

אופיס והכרת המחשב

בודק שכר מוסמך

בשנים האחרונות, מאז כניסתו לתוקף של החוק להגברת האכיפה בכל הקשור בדיני עבודה, הופכים מנהלי הארגון להיות חשופים יותר לתביעות אזרחיות, מנהליות ופליליות. אנו שומעים על מקרים רבים שבהם עובדים תבעו את המנהלים שלהם לאחר שלא שולם להם שכר הוגן, שפוטרו באופן לא תקין או שזכויות מסוימות המגיעות להם על פי חוק קופחו. בהמשך לכך, נוצר ביקוש לקורסים בתחום החשבונאות להכשרת מומחים בבדיקת שכר, שיוכלו לספק חוות דעת תקופתיות לתאגידים ולהסדיר את האחריות של המעביד כלפי עובדיו הישירים.

בודק שכר מוסמך

בוחן מכשור לרישוי רכב

הקורס מכשיר כח אדם מיומן לביצוע בדיקות איכות ובטיחות למכשירים שונים ברכב המודרני. בוגרי המסלול נהנים ממקצוע מבוקש, ומשתלבים במכוני רישוי ברחבי הארץ. מהות תפקידו של בוחן מכשור ברכב היא להבטיח את תקינותם הטכנית של המערכות השונות ברכב. בוגרי המסלול מחזיקים באחריות כבדת משקל ונדרשים להיכרות מעמיקה עם מערכות הרכב ותקנות משרד התחבורה.
תכנית הקורס במכללת עתיד מעודכנת על פי ההנחיות של משרד התחבורה. הסטודנטים של קורס בוחני רכב נהנים מצוות הוראה מנוסה ומומחה בתחומו, כאשר הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית במתכונת ערב ייעודית בעבור הציבור העובד. רשת עתיד מובילה את החינוך הטכנולוגי לתחומי הרכב והתחבורה ופועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בתעשייה בארץ.
תכנית הקורס, מחטיבת הרכב והתחבורה של עתיד, מעודכנת על פי ההנחיות המעודכנות ביותר של משרד התחבורה. הסטודנטים של קורס בוחני רכב נהנים מצוות הוראה מנוסה ומומחה בתחומו, כאשר הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית במתכונת ערב ייעודית בעבור הציבור העובד. רשת עתיד מובילה את החינוך הטכנולוגי לתחומי הרכב והתחבורה ופועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בתעשייה בארץ.

בוחן מכשור לרישוי רכב

בוחן רישוי רכב

הקורס מותאם לקריטריונים של משרד התחבורה, ומהווה מסלול מקצועי מבוקש ורווחי.
קורס בוחן רכב מכשיר את הבוגרים של מכללת עתיד בהיתר לביצוע בדיקות טכניות הנוגעות לרישוי הרכב ומערכות הפליטה שלו. לעבודתו של בוחן רכב משמעות קריטית הנוגעת לביטחון בכבישים. במסגרת תפקידו עליו לבצע בדיקות מדויקות אשר מצביעות על כשירות הרכב הנבדק.
תכנית הלימודים מקיפה ומכילה את סך ההיבטים בעבודתו של בוחן הרכב במכוני הרישוי. צוות ההוראה במכללת עתיד מורכב מבעלי מקצוע מנוסים בתחום אשר מחזיקים בניסיון מוכח בתחומי הרכב והתחבורה. הלימודים מתקיימים בסדנאות רכב מתקדמות לצרכי יישום מלא של החומר הנלמד.
תכנית הקורס במכללת עתיד מעודכנת על פי ההנחיות של משרד התחבורה. הסטודנטים של קורס בוחני רכב נהנים מצוות הוראה מנוסה ומומחה בתחומו, כאשר הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית במתכונת ערב ייעודית בעבור הציבור העובד. רשת עתיד מובילה את החינוך הטכנולוגי לתחומי הרכב והתחבורה ופועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בתעשייה בארץ.
קורס בוחן רכב מקנה מכשיר את בוגרי עתיד בהיתר לביצוע בדיקות טכניות הנוגעות לרישוי הרכב ומערכות הפליטה שלו. לעבודתו של בוחן רכב משמעות קריטית הנוגעת לביטחון בכבישים. במסגרת תפקידו על לבצע בדיקות מדויקות אשר מצביעות על כשירות הרכב הנבחן.
הרכבנו עבורכם תכנית לימודים מקיפה אשר מכילה את סך ההיבטים בעבודתו של בוחן הרכב. צוות ההוראה במכללות מורכב מבעלי מקצוע מנוסים בתחום אשר מחזיקים בניסיון מוכח בתחומי הרכב והתחבורה. הלימודים מתקיימים בסדנאות רכב מתקדמות לצרכי יישום מלא של החומר הנלמד.

בוחן רישוי רכב

בקרים מתוכנתים

מערכות אלקטרוניות המופעלות באופן ממוחשב, מהווים היום חלק משמעותי בתהליכי בקרה מודרניים. ולמעשה, התעשייה בת זמננו מבוססת על בקרים מתוכנתים למטרות שונות. בוגרי עתיד משתלבים בהצלחה במגוון חברות תעשייה והייטק, מפעלים וארגונים עתירי-ידע, לצרכי תפעול, הרכבה ותכנון בקרים מתוכנתים.
תוכנית הלימודים משלבת בין תכנים עיוניים לבין שיעורי מעבדה מתקדמים המשלבים סימולציות. במהלך הלימודים תכירו את סוגי הבקרים המתקדמים ביותר בתעשייה כיום: Siemens, Allan Bradley. בסוף הקורס, הסטודנטים ישלימו פרויקט גמר מעשי - ובכך ידגימו הלכה למעשה את הנלמד.

בקרים מתוכנתים

גמול ב' לשלטון המקומי

מטרתו של קורס גמול ב' של השלטון המקומי הוא לשפר את איכות המינהל הציבורי במגזר הממשלתי ובשלטון המקומי ע"י הטמעת שיטות לשיפור תהליכי עבודה לצד פיתוח אישי לקידום יכולותיהם של מנהלים ועובדים.

לפרטים נוספים יש לפנות לדלית ממן
dalit.m@Atid.org.il
0506533282

גמול ב' לשלטון המקומי

דיאגנוסטיקה במערכות הרכב והמנוע

קורס דיאגנוסטיקה במערכות הרכב והמנוע הינו קורס מקיף שמטרתו העיקרית לאפשר לכל מכונאי או חשמלאי רכב
לשפר את יכולותיו המקצועיות ולהגיע לרמה של מאבחן תקלות בעל יכולת התמודדות עם תקלות שונות ברכב המודרני.
במהלך הקורס ייחשפו המשתלמים למערכות החדישות ברכב, ילמדו את עקרון פעולתן ואת מבניהן וזאת במטרה לאפשר
להם לאבחן תקלות בצורה מקצועית.
המסלול מהווה בסיס להתמחויות דיאגנוסטיקה במנועי דיזל וקורס דיאגנוסטיקה במנועי בנזין.

דיאגנוסטיקה במערכות הרכב והמנוע
bottom of page