top of page

לא נמצאו תוצאות מתאימות

אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ממלא תפקידים עצמאיים בתחומים: תכנון עיצוב, בנייה ופיקוח בשטח. הנדסאי אדריכלות משתלב בעבודה בתחומים אלה במוסדות ציבור ,מוסדות ממשלתיים ועירוניים, בוועדות לבניין ערים, במשרדי תכנון וכן כעצמאיים.
הלימודים במגמה מיועדים למועמדים המעוניינים לעסוק במקצוע דינאמי, מתפתח וטכנולוגי, שיש בו מרחב ויצירתיות מגוונת. המועמד חייב להיות בעל חוש אסתטי ובעל כושר ארגון ויכולת קליטת ידע טכני.
מטרת הלימודים היא הכשרת בעל תפקיד עצמאי בתכנון אדריכלי של בניין והדגשיו הפונקציונאליים והצורניים.
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים הרשום בפנקס הנדסאים רשאי לתכנן תכנון אדריכלי של "מבנה פשוט" כהגדרתו בחוק התכנון והבנייה, שנועד למגורים, למלאכה ו/או לאחסנה ,וכן מבנה יביל (כלומר נייד). הכל בהתאם למצוין בתוספת הראשונה לחוק המהנדסים והאדריכלים.

אדריכלות ועיצוב פנים

אוטוטק עד 3500 קג מנהל מקצועי

קורס אוטורוניקה רכב קל מכשיר את העוסקים במקצוע לקבלת כתב הסמכה לניהול מוסך לרכב קל עד 3,500 ק"ג בנוסף הוא מקנה ידע וכלים מקצועיים בניהול המוסך. הקורס מכין את הלומדים לבחינות העיוניות והמעשיות במשרד התחבורה.

אוטוטק עד 3500 קג מנהל מקצועי

אוטוטרוניקה מתקדמת לבעלי נסיון

קורס אוטוטרוניקה מתקדמת ברשת מכללות עתיד מקנה לסטודנטים מיומנויות וידע מקצועי, הנדרשים על מנת לבצע פעולות מרכזיות ברכבים.
בין אלו נכללים בדיקות לאיתור תקלות, לאחזקת ותיקון מערכות מכונאות, חשמל ומיזוג אוויר בכלי רכב מנועיים.
בוגרינו זוכים במקצוע מבוקש ומשתלבים במהירות בשוק העבודה.
קורס אוטוטרוניקה מתקדמת מאפשר לסטודנטים ללימודי המשך בענף הרכב כגון הסמכת אוטוטק, קצין בטיחות
בתעבורה , שמאות רכב בוחן רישוי, רכב הברידי חשמלי ועוד.

אוטוטרוניקה מתקדמת לבעלי נסיון

אופיס והכרת המחשב

הכרה ושליטה בתוכנות האופיס היא כיום דרישה אלמנטארית בשוק העבודה. כל מוסד, ארגון, עסק בינוני וקטן דורש את הכלים הבסיסים ביותר לניהול ולתפקוד שוטף. חבילת התוכנות המפורסמת של מיקרוסופט OFFICE מעניקה למשתמש גמישות וקלילות ופותרת את כל הצרכים המשרדיים הבסיסים של הארגון. כיום כמעט ואין ארגון ובית בישראל שלא נעזר באופן יום יומי בחבילת התוכנות מיקרוסופט. להכיר את חבילת האופיס והעבודה בסביבה ממוחשבת היא דרישה בכל קורות חיים, וכמובן כדרישה בסיסית במקומות העבודה. בקורס אופיס והכרת המחשב נכיר את סביבת המחשב ואופן פעילותו, נלמד לנצל את המחשב לצרכים שוטפים ולשליפת מידע.
המסלול מתאים : הכשרת עובדים בחברות, לקבוצות וגם לשיבוץ בודדים. המסלול בנוי באופן ייחודי בתפיסת ההוראה למבוגרים, מנהלים ולחסרי ניסיון.

אופיס והכרת המחשב

בודק שכר מוסמך

בשנים האחרונות, מאז כניסתו לתוקף של החוק להגברת האכיפה בכל הקשור בדיני עבודה, הופכים מנהלי הארגון להיות חשופים יותר לתביעות אזרחיות, מנהליות ופליליות. אנו שומעים על מקרים רבים שבהם עובדים תבעו את המנהלים שלהם לאחר שלא שולם להם שכר הוגן, שפוטרו באופן לא תקין או שזכויות מסוימות המגיעות להם על פי חוק קופחו. בהמשך לכך, נוצר ביקוש לקורסים בתחום החשבונאות להכשרת מומחים בבדיקת שכר, שיוכלו לספק חוות דעת תקופתיות לתאגידים ולהסדיר את האחריות של המעביד כלפי עובדיו הישירים.

בודק שכר מוסמך

בוחן מכשור לרישוי רכב

הקורס מכשיר כח אדם מיומן לביצוע בדיקות איכות ובטיחות למכשירים שונים ברכב המודרני. בוגרי המסלול נהנים ממקצוע מבוקש, ומשתלבים במכוני רישוי ברחבי הארץ. מהות תפקידו של בוחן מכשור ברכב היא להבטיח את תקינותם הטכנית של המערכות השונות ברכב. בוגרי המסלול מחזיקים באחריות כבדת משקל ונדרשים להיכרות מעמיקה עם מערכות הרכב ותקנות משרד התחבורה.
תכנית הקורס במכללת עתיד מעודכנת על פי ההנחיות של משרד התחבורה. הסטודנטים של קורס בוחני רכב נהנים מצוות הוראה מנוסה ומומחה בתחומו, כאשר הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית במתכונת ערב ייעודית בעבור הציבור העובד. רשת עתיד מובילה את החינוך הטכנולוגי לתחומי הרכב והתחבורה ופועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בתעשייה בארץ.
תכנית הקורס, מחטיבת הרכב והתחבורה של עתיד, מעודכנת על פי ההנחיות המעודכנות ביותר של משרד התחבורה. הסטודנטים של קורס בוחני רכב נהנים מצוות הוראה מנוסה ומומחה בתחומו, כאשר הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית במתכונת ערב ייעודית בעבור הציבור העובד. רשת עתיד מובילה את החינוך הטכנולוגי לתחומי הרכב והתחבורה ופועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בתעשייה בארץ.

בוחן מכשור לרישוי רכב

בוחן רישוי רכב

הקורס מותאם לקריטריונים של משרד התחבורה, ומהווה מסלול מקצועי מבוקש ורווחי.
קורס בוחן רכב מכשיר את הבוגרים של מכללת עתיד בהיתר לביצוע בדיקות טכניות הנוגעות לרישוי הרכב ומערכות הפליטה שלו. לעבודתו של בוחן רכב משמעות קריטית הנוגעת לביטחון בכבישים. במסגרת תפקידו עליו לבצע בדיקות מדויקות אשר מצביעות על כשירות הרכב הנבדק.
תכנית הלימודים מקיפה ומכילה את סך ההיבטים בעבודתו של בוחן הרכב במכוני הרישוי. צוות ההוראה במכללת עתיד מורכב מבעלי מקצוע מנוסים בתחום אשר מחזיקים בניסיון מוכח בתחומי הרכב והתחבורה. הלימודים מתקיימים בסדנאות רכב מתקדמות לצרכי יישום מלא של החומר הנלמד.
תכנית הקורס במכללת עתיד מעודכנת על פי ההנחיות של משרד התחבורה. הסטודנטים של קורס בוחני רכב נהנים מצוות הוראה מנוסה ומומחה בתחומו, כאשר הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית במתכונת ערב ייעודית בעבור הציבור העובד. רשת עתיד מובילה את החינוך הטכנולוגי לתחומי הרכב והתחבורה ופועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בתעשייה בארץ.
קורס בוחן רכב מקנה מכשיר את בוגרי עתיד בהיתר לביצוע בדיקות טכניות הנוגעות לרישוי הרכב ומערכות הפליטה שלו. לעבודתו של בוחן רכב משמעות קריטית הנוגעת לביטחון בכבישים. במסגרת תפקידו על לבצע בדיקות מדויקות אשר מצביעות על כשירות הרכב הנבחן.
הרכבנו עבורכם תכנית לימודים מקיפה אשר מכילה את סך ההיבטים בעבודתו של בוחן הרכב. צוות ההוראה במכללות מורכב מבעלי מקצוע מנוסים בתחום אשר מחזיקים בניסיון מוכח בתחומי הרכב והתחבורה. הלימודים מתקיימים בסדנאות רכב מתקדמות לצרכי יישום מלא של החומר הנלמד.

בוחן רישוי רכב

בקרים מתוכנתים

מערכות אלקטרוניות המופעלות באופן ממוחשב, מהווים היום חלק משמעותי בתהליכי בקרה מודרניים. ולמעשה, התעשייה בת זמננו מבוססת על בקרים מתוכנתים למטרות שונות. בוגרי עתיד משתלבים בהצלחה במגוון חברות תעשייה והייטק, מפעלים וארגונים עתירי-ידע, לצרכי תפעול, הרכבה ותכנון בקרים מתוכנתים.
תוכנית הלימודים משלבת בין תכנים עיוניים לבין שיעורי מעבדה מתקדמים המשלבים סימולציות. במהלך הלימודים תכירו את סוגי הבקרים המתקדמים ביותר בתעשייה כיום: Siemens, Allan Bradley. בסוף הקורס, הסטודנטים ישלימו פרויקט גמר מעשי - ובכך ידגימו הלכה למעשה את הנלמד.

בקרים מתוכנתים

גמול ב' לשלטון המקומי

מטרתו של קורס גמול ב' של השלטון המקומי הוא לשפר את איכות המינהל הציבורי במגזר הממשלתי ובשלטון המקומי ע"י הטמעת שיטות לשיפור תהליכי עבודה לצד פיתוח אישי לקידום יכולותיהם של מנהלים ועובדים.

לפרטים נוספים יש לפנות לדלית ממן
dalit.m@Atid.org.il
0506533282

גמול ב' לשלטון המקומי

דיאגנוסטיקה במערכות הרכב והמנוע

קורס דיאגנוסטיקה במערכות הרכב והמנוע הינו קורס מקיף שמטרתו העיקרית לאפשר לכל מכונאי או חשמלאי רכב
לשפר את יכולותיו המקצועיות ולהגיע לרמה של מאבחן תקלות בעל יכולת התמודדות עם תקלות שונות ברכב המודרני.
במהלך הקורס ייחשפו המשתלמים למערכות החדישות ברכב, ילמדו את עקרון פעולתן ואת מבניהן וזאת במטרה לאפשר
להם לאבחן תקלות בצורה מקצועית.
המסלול מהווה בסיס להתמחויות דיאגנוסטיקה במנועי דיזל וקורס דיאגנוסטיקה במנועי בנזין.

דיאגנוסטיקה במערכות הרכב והמנוע

הנדסאי בקרה ואוטומציה

הנדסאי בקרה ואוטומציה הינו אחד התחומים המרתקים והעשירים ביותר בלימודי הטכנולוגיה. זהו תחום מולטי-דיסציפלינרי אשר משלב הכשרה בתחומים רבים: תורת החשמל, מבוא לאלקטרוניקה, תכנות מחשבים, מערכות ספרתיות, רכיבים ומתמרים, מערכות פיקוד ובקרה, בקרים מתוכנתים.
בוגר הנדסאי בקרה ואוטומציה של רשת עתיד יהיה בעל ידע מדעי הנדסי נרחב בעולם מכשור ובקרה תעשייתית, ובעל יכולת לחבר בין הידע ההנדסי התיאורטי לבין תהליכי היישום לשירות, תחזוקה, אבחון תקלות, פיקוח, חניכה ופיתוח ברצפת הייצור.
דיפלומת הנדסאי מכשור ובקרה מטעם רשת עתיד פורסת בפני הסטודנטים את כל תחומי העולם הטכני ומאפשרת להם למצוא עבודה במגוון רחב מאוד של עיסוקים וחברות. זאת, מאחר שהמאפיין הבולט והייחודי של המקצוע הינו היכולת לבצע אינטגרציה בתכנון וביישום של תחומים שונים.

הנדסאי בקרה ואוטומציה

הנדסאי חשמל

הנדסאי חשמל הוא אחד המקצועות המבוקשים בשוק העבודה בישראל. בוגרי המסלול ברשת עתיד נהנים ממקצוע מבוקש - ורווחי. הבוגרים משתלבים במגוון רחב של חברות, וממלאים תפקידים הכרוכים בתכנון, בנייה ופיקוח של מערכות חשמל ביתיות ומתועשות.
מסלול הנדסאי חשמל בעתיד מכשיר בעלי מקצוע מומחים, המחזיקים בידע העדכני ביותר, המותאם לצרכי התעשייה. בזכות איכות המרצים והניסיון שלנו - בוגרי הרשת נהנים מיתרון על מועמדים אחרים ומשתלבים ביתר קלות בשוק העבודה.

הנדסאי חשמל
bottom of page