לא נמצאו תוצאות מתאימות

לכניסה

AutoCAD

AutoCAD היא תוכנת שרטוט והדמיה ממוחשבת המאפשרת הצגת תכוניות בדו- מימד ותלת- מימד. התוכנה משמשת בעלי מקצועות בתחומי האדריכלות והבניין לצורך תכנון והדמיה .
מטרת הקורס בעתיד רשת מכללות היא לתת בידי התלמידים את הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לצורך השתלבות בעבודה במשרדי עיצוב פנים, אדריכלות, ושרטוט ממוחשב הן כשכירים והן כעצמאיים.
הקורס מקנה ידע וניסיון בשרטוט טכני ובשרטוט בעזרת תמחשב בתוכנת AutoCAD 2021.

AutoCAD

REVIT ARCHITECTURE

עולם האדריכלות עבר בשנים האחרונות מהפכה ותוכנת REVIT היא התוכנה המובילה בתחום.
התוכנה עובדת על מידול מבנים ולא שרטוט ומציגה ללקוח בתלת מימד עוד בשלב התכנון ומקצרת תהליכים. חתכים וחזיתות מתקבלים בצורה אוטומטית. מידול נכון פותר בעיות ואינו גורם לטעויות בעריכה. התוכנה מבוססת על טכנולוגיית BIM - פרויקט משותף אחד לכל אנשי המקצוע.
קורס REVIT יעניק לך את הידע, הכלים והמיומנויות להשתלבות מידית בסיום הקורס בעולם העבודה בתחום התכנון והאדריכלות.

REVIT ARCHITECTURE

Solidworks

Solidworks היא תוכנת שרטוט מכני ממוחשבת המאפשרת הצגת תוכנית בתלת- מימד. התוכנה משמשת בעלי מקצועות בתחומי ההנדסה המכנית והמכונות. מטרת הקורס : לתת בידי הסטודנטים היכרות עם הפונקציות השימושיות של התוכנה על מנת להיעזר בהן במהלך התכנון והעיצוב. הסטודנטים מתנסים האופן מעשי בבניית ובעריכת דגמים בתלת מימד. הקורס מקנה ידע וניסיון בסיסיים בשרטוט טכני ובשרטוט בעזרת מחשב בתוכנת .Solidworks

Solidworks

Solidworks למתקדמים

Solidworksהיא תוכנת שרטוט מכני ממוחשבת המאפשרת הצגת תוכנית בתלת- מימד. התוכנה משמשת בעלי מקצועות בתחומי ההנדסה המכנית והמכונות. לתת בידי הסטודנטים ידע וכלים נוספים על מנת להתמקצע בשימוש בתוכנה תוך היכרות עם פונקציות נוספות
ליצירת הרכבות ומידול גופים בתלת מימד. הלמידה מתקיימת בתוכנת Solidworks

Solidworks למתקדמים

אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ממלא תפקידים עצמאיים בתחומים: תכנון עיצוב, בנייה ופיקוח בשטח. הנדסאי אדריכלות משתלב בעבודה בתחומים אלה במוסדות ציבור ,מוסדות ממשלתיים ועירוניים, בוועדות לבניין ערים, במשרדי תכנון וכן כעצמאיים.
הלימודים במגמה מיועדים למועמדים המעוניינים לעסוק במקצוע דינאמי, מתפתח וטכנולוגי, שיש בו מרחב ויצירתיות מגוונת. המועמד חייב להיות בעל חוש אסתטי ובעל כושר ארגון ויכולת קליטת ידע טכני.
מטרת הלימודים היא הכשרת בעל תפקיד עצמאי בתכנון אדריכלי של בניין והדגשיו הפונקציונאליים והצורניים.
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים הרשום בפנקס הנדסאים רשאי לתכנן תכנון אדריכלי של "מבנה פשוט" כהגדרתו בחוק התכנון והבנייה, שנועד למגורים, למלאכה ו/או לאחסנה ,וכן מבנה יביל (כלומר נייד). הכל בהתאם למצוין בתוספת הראשונה לחוק המהנדסים והאדריכלים.

אדריכלות ועיצוב פנים

אוטוטק עד 3500 קג מנהל מקצועי

קורס אוטורוניקה רכב קל מכשיר את העוסקים במקצוע לקבלת כתב הסמכה לניהול מוסך לרכב קל עד 3,500 ק"ג בנוסף הוא מקנה ידע וכלים מקצועיים בניהול המוסך. הקורס מכין את הלומדים לבחינות העיוניות והמעשיות במשרד התחבורה.

אוטוטק עד 3500 קג מנהל מקצועי

אוטוטרוניקה מתקדמת לבעלי נסיון

קורס אוטוטרוניקה מתקדמת ברשת מכללות עתיד מקנה לסטודנטים מיומנויות וידע מקצועי, הנדרשים על מנת לבצע פעולות מרכזיות ברכבים.
בין אלו נכללים בדיקות לאיתור תקלות, לאחזקת ותיקון מערכות מכונאות, חשמל ומיזוג אוויר בכלי רכב מנועיים.
בוגרינו זוכים במקצוע מבוקש ומשתלבים במהירות בשוק העבודה.
קורס אוטוטרוניקה מתקדמת מאפשר לסטודנטים ללימודי המשך בענף הרכב כגון הסמכת אוטוטק, קצין בטיחות
בתעבורה , שמאות רכב בוחן רישוי, רכב הברידי חשמלי ועוד.

אוטוטרוניקה מתקדמת לבעלי נסיון

אופיס והכרת המחשב

הכרה ושליטה בתוכנות האופיס היא כיום דרישה אלמנטארית בשוק העבודה. כל מוסד, ארגון, עסק בינוני וקטן דורש את הכלים הבסיסים ביותר לניהול ולתפקוד שוטף. חבילת התוכנות המפורסמת של מיקרוסופט OFFICE מעניקה למשתמש גמישות וקלילות ופותרת את כל הצרכים המשרדיים הבסיסים של הארגון. כיום כמעט ואין ארגון ובית בישראל שלא נעזר באופן יום יומי בחבילת התוכנות מיקרוסופט. להכיר את חבילת האופיס והעבודה בסביבה ממוחשבת היא דרישה בכל קורות חיים, וכמובן כדרישה בסיסית במקומות העבודה. בקורס אופיס והכרת המחשב נכיר את סביבת המחשב ואופן פעילותו, נלמד לנצל את המחשב לצרכים שוטפים ולשליפת מידע.
המסלול מתאים : הכשרת עובדים בחברות, לקבוצות וגם לשיבוץ בודדים. המסלול בנוי באופן ייחודי בתפיסת ההוראה למבוגרים, מנהלים ולחסרי ניסיון.

אופיס והכרת המחשב

בודק רכב לפני קנייה ומכירה

קורס בודק רכב לפניה קניה ומכירה מכשיר בעלי מקצוע בכירים לבדיקת כלי רכב מודרניים לפני קנייה ומכירה.
בדיקת רכב לפני קניה ומכירה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע שעבר הכשרה מקצועית בתחום, שכן לא כל בעיה שקיימת ברכב נראית לעין, אך בעל ניסיון וידע בתחום יוכל להבחין בבעיות ותקלות ברכב ע"י בדיקה מעמיקה בו.
מסלול לימודים זה מקנה לסטודנטים הכנה לבחינות ההסמכה של משרד התחבורה.
תכנית הלימודים מועברת על ידי טובי המרצים ובעלי המקצוע בתחום.
בדיקת רכב לפני קניה ומכירה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע שעבר הכשרה מקצועית בתחום, שכן לא כל בעיה שקיימת ברכב נראית לעין, אך בעל ניסיון וידע בתחום יוכל להבחין בבעיות ותקלות ברכב ע"י בדיקה מעמיקה בו.
מסלול לימודים זה מקנה לסטודנטים הכנה לבחינות ההסמכה של משרד התחבורה.
תכנית הלימודים מועברת על ידי טובי המרצים ובעלי המקצוע בתחום.

בודק רכב לפני קנייה ומכירה

בודק שכר מוסמך

בשנים האחרונות, מאז כניסתו לתוקף של החוק להגברת האכיפה בכל הקשור בדיני עבודה, הופכים מנהלי הארגון להיות חשופים יותר לתביעות אזרחיות, מנהליות ופליליות. אנו שומעים על מקרים רבים שבהם עובדים תבעו את המנהלים שלהם לאחר שלא שולם להם שכר הוגן, שפוטרו באופן לא תקין או שזכויות מסוימות המגיעות להם על פי חוק קופחו. בהמשך לכך, נוצר ביקוש לקורסים בתחום החשבונאות להכשרת מומחים בבדיקת שכר, שיוכלו לספק חוות דעת תקופתיות לתאגידים ולהסדיר את האחריות של המעביד כלפי עובדיו הישירים.

בודק שכר מוסמך

בוחן מכשור לרישוי רכב

הקורס מכשיר כח אדם מיומן לביצוע בדיקות איכות ובטיחות למכשירים שונים ברכב המודרני. בוגרי המסלול נהנים ממקצוע מבוקש, ומשתלבים במכוני רישוי ברחבי הארץ. מהות תפקידו של בוחן מכשור ברכב היא להבטיח את תקינותם הטכנית של המערכות השונות ברכב. בוגרי המסלול מחזיקים באחריות כבדת משקל ונדרשים להיכרות מעמיקה עם מערכות הרכב ותקנות משרד התחבורה.
תכנית הקורס במכללת עתיד מעודכנת על פי ההנחיות של משרד התחבורה. הסטודנטים של קורס בוחני רכב נהנים מצוות הוראה מנוסה ומומחה בתחומו, כאשר הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית במתכונת ערב ייעודית בעבור הציבור העובד. רשת עתיד מובילה את החינוך הטכנולוגי לתחומי הרכב והתחבורה ופועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בתעשייה בארץ.
תכנית הקורס, מחטיבת הרכב והתחבורה של עתיד, מעודכנת על פי ההנחיות המעודכנות ביותר של משרד התחבורה. הסטודנטים של קורס בוחני רכב נהנים מצוות הוראה מנוסה ומומחה בתחומו, כאשר הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית במתכונת ערב ייעודית בעבור הציבור העובד. רשת עתיד מובילה את החינוך הטכנולוגי לתחומי הרכב והתחבורה ופועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בתעשייה בארץ.

בוחן מכשור לרישוי רכב