מכללת עתיד לוד

מכללת עתיד לוד

איך מגיעים אלינו?

כתובת: החשמונאים 34, לוד (צמוד לבית יד לבנים, בוויז לרשום מכללת עתיד לוד) 

טלפון: 9088*

מייל: rafis@Atid.org.il

מנהל המכללה: רפי שרביט

WAZE.jpg

למה דווקא אצלנו?

מכללת עתיד לוד פועלת בשיתוף פעולה צמוד עם גורמים ממשלתיים ועירוניים, כדי לסייע לתושבי העיר והסביבה בתהליך הלימודים ובהעשרת הידע המקצועי. כל תשתיות הלימוד במכללת עתיד לוד הן מהתקדמות ביותר והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע בעלי שם וניסיון רב כל אחד בתחומו והמלווים את הסטודנטים לאורך כל ההכשרה באופן אישי וצמוד במטרה לתת לבוגרינו את המיומנויות והכלים הדרושים להשתלבות בעולם התעסוקה. הלימודים במכללת עתיד לוד משלבים הוראה פרונטאלית (בכיתות), התנסות מעשית ולמידה בקמפוס הווירטואלי.
המכללה ממוקמת במקום מרכזי בלוד, במבנה חדשני ונוח, עם גישה נוחה בתחבורה ציבורית. כמו כן, לבאים ברכב, יש בצמוד חנייה ללא תשלום. 
אני מזמין אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה,
רפי שרביט, מנהל  מכללת עתיד לוד

רפי שרביט - מנהל מכללת לוד.jpg

מה לומדים אצלנו?

במכללת עתיד בלוד מוצעים מגוון תחומי לימודים במסגרת הכשרה מקצועית במימון המדינה ולימודי תעודה והסמכה. תחומי הלימוד מגוונים בהם בין היתר רכב ותחבוורה חכמה, תעשייה ומתכת, מינהל וחשבונאוטת, בניין, בטיחות ואחזקה, הגיל הרך, עיצוב, אופנה וסטיילינג, קורסי העשרה, קורסים המוכרים לגמול השתלמות ועוד.

 

תעשיה ומתכת

רכב ותחבורה חכמה

אופנה וסטיילינג

מנהל וחשבונאות

הגיל הרך

אורטל שמחייב.jpg

סיפורי הצלחה

היי אני אורטל שימחייב ואני רוצה לספר לכם על סיפור ההצלחה האישי שלי .

אמא לשלושה ילדים. לפני כשנה שמעתי על קורס הנהלת חשבונות במכללת עתיד בלוד. מהרגע הראשון שהגעתי לרישום קיבלו אותי באהבה ובחיוך, נתנו לי להרגיש שאני מיוחדת ושילוו אותי בדרך להצלחה וכך קרה. בורכנו במרצים מקצועיים שלא וויתרו על אף תלמיד, תקופת הלימודים זכורה לי כתקופה יפה ורגועה. מנהל המכללה רפי, נותן הרגשה משפחתית ומשיב לכול שאלה ופותר כל בעיה מייד.

ורוצה לומר מכללת עתיד אתם אלופים תודה רבה  בזכותכם אני עם תעודה ובטוחה שבהמשך לימודים יהיו רק אצלכם.

 

אורטל שימחייב